Marka własna – wyprodukujemy chemię dla Ciebie

Rożne rodzaje butelek, kształty i pojemności

Jeśli masz pomysł na własny produkt, ale do tej pory brakowało Ci know how, zaplecza, kontaktów… To jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy doświadczonych pracowników w opracowywaniu chemii najwyższej jakości. Pokaż nam problem, gdzie inni sobie nie radzą, a my stworzymy odpowiedni produkt, który pozwoli Ci dotrzeć do klienta. Pomożemy Ci stworzyć własną markę, doradzimy w wyborze odpowiedniego opakowania, drukarni i etykietowania Twoich produktów. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami już teraz, pozwól aby Twój pomysł zarabiał dla Ciebie pieniądze.

Zostań dystrybutorem ECO Chemii

Innym modelem współpracy jaki możemy zaproponować jest dystrybucja naszych gotowych rozwiązań. Zapraszamy do współpracy przy dystrybucji naszej ECO Chemii. Wypróbuj nasze rozwiązania, a nie pożałujesz. Rozszerz swoją dotychczasową ofertę o nasze produkty. Gwarantujemy wyłączność marki w swoim regionie, fachowe doradztwo, szkolenia dla pracowników, atrakcyjne warunki współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

0

Zapisz się do newslettera

Odbierz 10 zł na pierwsze zakupy!

Imię

Email (wymagane)