Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer18275/public_html/EcoChemia/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854
Formy płatności - Eco chemia

Dostępne formy i kanały płatności:

W sklepie www.ecochemia.pl dostępne są trzy formy płatności:

  • Przedpłata – płacisz przed dostawą towaru. Dotyczy to odbioru osobistego jak i dostaw realizowanych przez kurierów. Data zaksięgowania środków na koncie sklepu www.ecochemia.pl jest datą rozpoczęcia cyklu realizacji zlecenia.
  • Płatność gotówkowa przy odbiorze/dostawie – płacisz gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru z naszego magazynu lub kurierowi w chwili dostawy.
  • Płatność realizowana po dostawie – ta forma rozliczeń dostępna jest jedynie dla naszych partnerów handlowych. Termin płatności wynosi 7 lub 14 dni. W uzasadnionych przypadkach, po indywidualnych ustaleniach możemy wskazać inny termin płatności.
  • Nie prowadzimy sprzedaży ratalnej

Zapłata za towar i usługi może być uregulowana następującymi kanałami:

  • Gotówka – wpłata gotówkowa w momencie dostawy/odbioru towaru.
  • Płatność w formie przelewu bankowego – wpłata na nasz rachunek bankowy.

Prowizje i opłaty dodatkowe – nie pobieramy prowizji ani żadnych opłat z tytułu wyboru kanału płatności.

Kontrola płatności: W przypadku płatności odroczonych oczekujemy terminowego regulowania zobowiązań. Klient korzystający z tego przywileju a nie wywiązujący się ze swoich zobowiązań może spodziewać się z naszej strony podjęcia kroków mających na celu wyegzekwowanie należnych nam kwot wraz z odsetkami. Dodatkowo oznacza to zablokowanie na przyszłość tej formy rozliczeń.

Odbiorca: W&M Dragons sp z.o.o. ul. Szosa Jadowska 70, 05-200 Wołomin

Tytuł płatności: proszę wpisać numer zamówienia

Nr rachunku bankowego: mBank

0